Ogłoszenia Duszpasterskie: VII niedziela zwykła – 20 lutego 2022 r.

  1. Kalendarz liturgiczny. We wtorek – święto Katedry Świętego Piotra Apostoła; w środę – wspomnienie świętego Polikarpa, biskupa i męczennika.
  2. We wtorek (22 lutego) o godzinie 17.30 odprawimy nabożeństwo ku czci św. Rity. Przez wstawiennictwo tej świętej będziemy przedstawiać Panu Bogu prośby wiernych dotkniętych boleśnie przez los, chorych, opuszczonych, zdradzonych przez współmałżonków, ale nie tracących wiary. O godz. 18.00 będzie odprawiona Msza święta. Na nabożeństwo można przynieść róże. Będą one poświęcone na zakończenie Mszy.
  3. Dziękujemy mieszkańcom bloku przy ul. Bochenka 25 kl. VII i VIII za pomoc w sprzątaniu kościoła. W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu naszej świątyni prosimy mieszkańców bloku Bochenka 25 klatka IX. Sprzątanie będzie w sobotę od godz. 7.40.
  4. Nasza Parafia organizuje pielgrzymkę do Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie. Pielgrzymka odbędzie się 5 marca. Zapisy w zakrystii.
  5. Dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 27 im. Marii Konopnickiej zapraszają przyszłych pierwszoklasistów oraz ich rodziców na dzień otwarty szkoły, który będzie 1 marca od godz. 17.00 do 19.00. Zapisy do klas pierwszych będą trwały od 1 do 31 marca bieżącego roku i będą się odbywały w szkole lub drogą elektroniczną.
  6. Wszystkim należącym do naszej Rodziny Parafialnej, a szczególnie tym, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu, życzymy: „Niech Was Bóg błogosławi i strzeże, niech rozpromienia nad Wami swe Oblicze i niech Was obdarzy swą Łaską i Pokojem”.