Ogłoszenia Duszpasterskie: 1. niedziela Wielkiego Postu – 6 marca 2022r.

  1. Dziś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17 i 18.45.
  2. Dziękujemy mieszkańcom bloku przy ul. Nowosądeckiej 31 za pomoc w sprzątaniu kościoła i ofiarę pieniężną. W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu naszej świątyni prosimy mieszkańców bloku przy ul. Spółdzielców 15. Sprzątanie będzie w sobotę od godz. 7.40.
  3. Dziękujemy wszystkim, którzy złożyli pieniądze na pomoc uchodźcom z Ukrainy. W niedzielę i Środę Popielcową zebrano 38 tys. 370 złotych. Pieniądze w całości zostały przekazane na konto Caritas Archidiecezji Krakowskiej, która zajmuje się pomocą dla uchodźców.
  4. Wszystkim należącym do naszej Rodziny Parafialnej, a szczególnie tym, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu, życzymy obfitości Bożych łask.
  5. Powstała kilka dni temu grupa modlitewna, modląca się o pokój na Ukrainie, zaprasza na Różaniec w intencji zakończenia rosyjskiej agresji. Modlić się będziemy w naszym kościele w każdą sobotę zaraz po wieczornej Mszy św. W pozostałe dni tygodnia o godz. 20.30 członkowie grupy modlą się przy krzyżu znajdującym się tuż obok Spółdzielni Mieszkaniowej Piaski Nowe.
  6. W najbliższy wtorek, 8 marca o godz. 19, w kościele, odbędzie się spotkanie modlitewno-katechetycznej dla uczniów klas siódmych przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.