Ogłoszenia Duszpasterskie: 16 niedziela zwykła – 17 lipca 2022r.

  1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypada: w poniedziałek – wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, kapłana; w piątek – święto św. Marii Magdaleny; w sobotę – święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy.
  2. We piątek (22 lipca) o godzinie 17.30 odprawimy nabożeństwo ku czci św. Rity. Przez wstawiennictwo tej świętej będziemy przedstawiać Panu Bogu nasze osobiste prośby oraz tych, którzy są dotknięci boleśnie przez los – chorych, opuszczonych, zdradzonych przez współmałżonków – ale mimo tego nie tracących wiary. O godz. 18.00 będzie odprawiona Msza święta. Na nabożeństwo można przynieść róże. Będą one poświęcone na zakończenie Mszy.
  3. Dziękujemy parafianom z bloku przy ul. Podedworze 12 za pomoc w sprzątaniu kościoła i ofiarę na kwiaty do kościoła. W tym tygodniu o sprzątanie naszej świątyni prosimy mieszkańców bloku przy ul. Podedworze 20 A. Sprzątanie będzie w sobotę od godz. 7.40.
  4. Wszystkim należącym do naszej Wspólnoty Parafialnej, a szczególnie tym, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu, życzymy obfitości Bożych łask.