Ogłoszenia Duszpasterskie: 21 niedziela zwykła – 21 sierpnia 2022r.

  1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypada: w poniedziałek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej; w środę – święto św. Bartłomieja, apostoła; w piątek – uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej: w sobotę – św. Moniki.
  2. W poniedziałek (22 sierpnia) o godzinie 17.30 odprawimy kolejne nabożeństwo ku czci św. Rity. Przez wstawiennictwo tej świętej będziemy przedstawiać Panu Bogu nasze osobiste prośby oraz błagania tych, którzy są dotknięci boleśnie przez los – chorych, opuszczonych, zdradzonych przez współmałżonków – ale mimo tych doświadczeń nie tracących wiary. O godz. 18.00 będzie odprawiona Msza święta. Na nabożeństwo można przynieść róże. Będą one poświęcone na zakończenie Mszy.
  3. Dziękujemy parafianom z bloku przy ul. Łużyckiej 43 za pomoc w sprzątaniu kościoła i ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu o sprzątanie naszej świątyni prosimy mieszkańców bloku przy ul. Łużyckiej 51 kl. A i B. Sprzątanie będzie w sobotę od godz. 7.40.
  4. Od następnej niedzieli wracamy do zwykłego porządku Mszy niedzielnych, czyli będzie odprawiana Msza o godzinie 13.00
  5. Wszystkim należącym do naszej Wspólnoty Parafialnej, a szczególnie tym, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu, życzymy obfitości Bożych łask.