Ogłoszenia Duszpasterskie: 30. niedziela zwykła 23 października 2022 r.

  1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypada: w piątek – święto świętych apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  2. Po przerwie spowodowanej pandemią wznowiliśmy działanie parafialnej świetlicy „Złotego Wieku”. Zapraszamy osoby starsze i samotne na spotkanie we wtorek 25 października o godzinie 16.00. Zachęcamy też bliskich osób starszych, by przywozili oni swoich rodziców, dziadków na spotkania. Zapraszamy również do współpracy wszystkich, którzy chcą wesprzeć działalność świetlicy.
  3. We wtorek 25 października o godz. 19.00, w sali domu parafialnego, będzie pierwszy wykład nowego cyklu w ramach Parafialnej Szkoły Biblijnej. Zapraszamy stałych słuchaczy, a także tych, którzy do tej pory jeszcze nie uczestniczyli w spotkaniach Szkoły Biblijnej.
  4. Zapraszamy dzieci z klas od pierwszej do szóstej do włączenia się w działalność dziecięcej Scholi parafialnej. Spotkania odbywają się w piątki o godz. 17:00. Schola śpiewa w niedziele podczas Mszy św. o godz. 11:30.
  5. W zakrystii (po Mszach świętych) i w kancelarii parafialnej (w godzinach urzędowania) przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe. Za zmarłych będziemy się modlić w niedzielę przed Mszami o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 18.00.
  6. Dziękujemy mieszkańcom bloku przy ul. Łużyckiej 57 kl. A i B za sprzątanie kościoła i ofiarę pieniężną na kwiaty. W tym tygodniu o sprzątanie naszej świątyni prosimy mieszkańców bloku przy ul. Łużyckiej 57 kl. C i D. Sprzątanie będzie w sobotę od godz. 7.40.
  7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny,  urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.