Ogłoszenia Duszpasterskie: 26 grudnia 2022 Święto św. Szczepana

  1. Dziś święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Cała składka będzie przeznaczona na potrzeby Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.
  2. Kalendarz liturgiczny na najbliższy tydzień: we wtorekświęto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty; w środęświęto Świętych Młodzianków Męczenników, w piątekświęto Świętej Rodziny.
  3. W sobotę ostatni dzień roku kalendarzowego. O godzinie 17.30 odprawimy uroczyste nieszpory. O 18.00 będzie dziękczynna Msza św. z kazaniem podsumowującym rok duszpasterski w naszej parafii.
  4. Pierwsza część harmonogramu wizyty duszpasterskiej (do 7 stycznia włącznie) jest umieszczona w gablocie ogłoszeń oraz na stronie internetowej naszej parafii.
  5. Dziękujemy mieszkańcom bloku przy ul. Łużyckiej 67 kl. C i D za pomoc w sprzątaniu kościoła i ofiarę pieniężną na kwiaty. W tym tygodniu o sprzątanie naszej świątyni prosimy mieszkańców bloku przy ul. Łużyckiej 69 kl. A i B. Sprzątanie będzie w sobotę od godz. 7.40.
  6. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny,  urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.