Ogłoszenia Duszpasterskie: 1 stycznia 2023 r. Uroczystość świętej Bożej Rodzicielki

  1. Kalendarz liturgiczny. W poniedziałek – wspomnienie świętych: Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów kościoła; w piątekuroczystość Objawienia Pańskiego.
  2. W Uroczystość Objawienia Pańskiego Msze św. w naszym kościele będą odprawiane w porządku niedzielnym.
  3. W sobotę (7 stycznia), z racji pierwszej soboty miesiąca, kapłani będą od godziny 9.00 odwiedzać chorych, przynosząc im Pana Jezusa w Komunii Świętej. Proszę zapisywać chorych na listę, która jest w zakrystii.
  4. W niedzielę (8 stycznia) po zakończeniu Mszy o 8.30 będzie zmiana tajemnic różańcowych w sali domu parafialnego.
  5. Dziękujemy mieszkańcom bloku przy ul. Łużyckiej 69 kl. A i B za pomoc w sprzątaniu kościoła i ofiarę pieniężną na kwiaty. W tym tygodniu o sprzątanie naszej świątyni prosimy mieszkańców bloku przy ul. Łużyckiej 69 kl. C i D. Sprzątanie będzie w sobotę od godz. 7.40.
  6. Druga część harmonogramu kolędy jest wywieszona w gablocie ogłoszeń, na stronie internetowej naszej parafii oraz na Facebooku naszej parafii. Informujemy, że kolęda u tych wszystkich, którzy zgłosili się po 25. grudnia odbędzie się pod koniec stycznia. Szczegóły będą podane w ogłoszeniach za dwa tygodnie.
  7. Wszystkim należącym do naszej Rodziny Parafialnej składamy życzenia na cały nowy rok: „Niech Was Bóg błogosławi i strzeże, niech rozpromienia nad Wami swe Oblicze i niech Was obdarzy swą Łaską i Pokojem”.