Ogłoszenia Duszpasterskie: 8 stycznia 2023 r. Święto Chrztu Pańskiego

  1. We wtorek (10 stycznia) o godz. 19.00, w sali domu parafialnego, będzie kolejny wykład nowego cyklu w ramach Parafialnej Szkoły Biblijnej. Tym razem wyjaśniane są treść i teologia 8 błogosławieństw. Zapraszamy stałych słuchaczy, a także tych, którzy do tej pory jeszcze nie uczestniczyli w spotkaniach Parafialnej Szkoły Biblijnej.
  2. W sobotę 14 stycznia, o godzinie 18.00 comiesięczna Msza za Ojczyznę.
  3. W przyszłą niedzielę po Mszach świętych będzie przed kościołem przeprowadzona kwesta na bardzo kosztowną operację 5-letniej Lenki, u której zdiagnozowano skróconą kość piszczelową w nodze i brak kości promieniowej w ręce. Będzie to już kolejna operacja, która da dziewczynce szansę na normalny rozwój i odzyskanie sprawności.
  4. Druga część harmonogramu kolędy jest wywieszona w gablocie ogłoszeń, na stronie internetowej naszej parafii oraz na Facebooku naszej parafii. Informujemy, że kolęda u tych wszystkich, którzy zgłosili się po 25. grudnia odbędzie się pod koniec stycznia. Szczegóły będą podane w ogłoszeniach 15 stycznia.
  5. Dziękujemy mieszkańcom bloku przy ul. Łużyckiej 69 kl. C i D za pomoc w sprzątaniu kościoła i ofiarę pieniężną na kwiaty. W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu naszej świątyni prosimy mieszkańców bloku przy ul. Bochenka 10 kl. I. Sprzątanie będzie w sobotę od godz. 7.40.
  6. Zapraszamy na kolędowanie z parafialnym zespołem Cantate Rosariae. Odbędzie się ono w naszym kościele w niedzielę 15 styczna od godziny 16.30
  7. Wszystkim należącym do naszej Rodziny Parafialnej składamy życzenia na cały nowy rok: „Niech Was Bóg błogosławi i strzeże, niech rozpromienia nad Wami swe Oblicze i niech Was obdarzy swą Łaską i Pokojem”.