Ogłoszenia Duszpasterskie: II Niedziela Wielkiego Postu – 5 marzec 2023 r.

  1. Dziś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym będą odprawione o godzinie 17.00. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.00 i 18.45.
  2. Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 27 informuje o możliwości zapisania dzieci do klas I na rok szkolny 2023/24 w sekretariacie szkoły lub przez Internet. W dniu 7 marca będzie „dzień otwarty” od godziny 17.00 do 19.00. Szczegóły na plakacie, który jest w gablocie ogłoszeń.
  3. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Ziemi Świętej, która odbędzie się w dniach od 24 do 30 maja bieżącego roku. Szczegółowe informacje można otrzymać w zakrystii.
  4. O sprzątanie naszej świątyni prosimy mieszkańców bloku przy ul. Bochenka 12 C. Sprzątanie będzie w sobotę od godz. 7.40.
  5. Informujemy, że rozbiórka części ogrodzenia od strony ul. Podedworze nie jest inwestycją prowadzoną przez parafię. Przesunięcie ogrodzenia jest związane z budową nowej drogi a wszelkie koszty ponosi inwestor.
  6. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy: niech Was Bóg błogosławi i strzeże, niech rozpromienia nad Wami swe Oblicze, niech Was obdarzy swą Łaską i Pokojem. Niech dla nas wszystkich czas Wielkiego Postu będzie okazją otwarcia się na Boga, refleksji nad życiem i ponownego odkrycia powołania do świętości, do której wzywa nas Bóg.