Jesteśmy grupą dla młodych chłopaków z naszej parafii. Nasza wspólnota składa się z ministrantów, którzy są odpowiedzialni za posługę przy ołtarzu i przygotowanie go oraz lektorów, którzy posłują poprzez czytanie Słowa Bożego. Wszystkich nas łączy chęć bycia blisko ołtarza i wzrastania w wierze.
Oprócz posługi w trakcie Mszy Świętej i nabożeństw spotykamy się regularnie na spotkaniach w trakcie których uczymy się coraz lepiej służyć, a także staramy się formować, aby wzrastać w wierze i zrozumieniu Eucharystii. Znajdujemy też czas na to, aby wspólnie spędzać czas, jeżdżąc na turnieje piłki nożnej dla ministrantów i lektorów. Dwa razy w roku razem z parafialną wspólnotą oazową wyjeżdżamy na kilkudniowe wyjazdy rekolekcyjno-wypoczynkowe w trakcie których możemy poznawać coraz lepiej Boga, oraz całą naszą wspólnotę.
Każdego, kto chce czynnie uczestniczyć w Eucharystii i stać się częścią naszej wspólnoty serdecznie zapraszamy, aby skontaktował się z ks. Bartoszem, lub przyszedł na spotkanie dla kandydatów.
Kiedy się spotykamy?
Zbiórki ministrantów są w każdy piątek o 17:15
Spotkania dla kandydatów: poniedziałki o 17:00
Moderator: ks. Bartosz Zaborowski
