33 niedziela zwykła – 18 listopada 2012

1. Dziś gościmy w naszej parafii kleryków z Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Krakowskiej. Dziękujemy im za  modlitwę i słowo Boże. Po Mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie kleryków z młodzieżą naszej parafii, zaś po Mszy św. o godz. 11.30 z dziećmi, ministrantami i scholą dziecięcą.

2. Nasz chór parafialny „Kanon” obchodzi 15 rocznicę swego istnienia. Z tej okazji dziś po wieczornej Mszy św. odbędzie się w naszej świątyni okolicznościowy koncert. Nasi chórzyści zaprezentują w nim utwory religijne. Serdecznie zapraszamy.

3. 21 listopada o 19.30 odbędzie się zebranie z rodzicami uczniów z klas I i II gimnazjum, którzy przygotowują się w naszej parafii do sakramentu bierzmowania.
Zebranie Rady Parafialnej odbędzie się 22 listopada o 19.00.

4. Dziękujemy parafianom z bloku Podedworze 20 A za sprzątanie naszej świątyni i ofiarę pieniężną na kwiaty. W tym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców z bloku Bochenka 16.

5. W każdą niedzielę listopada o 17.30 odprawiany nabożeństwo różańcowe za zmarłych wypominanych w naszym kościele.

6. Najbliższe spotkania kandydatów do bierzmowania będą w następujących terminach:

– Klasa II, grupa 1 – 19 listopada (poniedziałek) godz. 19.15

– Klasa II, grupa 2 – 26 listopada (poniedziałek) godz. 19.15

7. 9 listopada zmarł nasz parafian Rafał Mateusz Szczurowski  (lat 25). Jego pogrzeb odprawiliśmy 14 listopada. Został pochowany na cmentarzu parafialnym w Piaskach Wielkich.

8. 12 listopada zmarł nasz parafianin Karol Fijoł (lat 66). Jego pogrzeb odprawiliśmy 16 listopada. Został pochowany na cmentarzu w Batowicach.

9. 12 listopada zmarła nasza parafianka Janina Irena Miśkowicz  (lat 78). Jej pogrzeb odprawimy 19 listopada. Msza pogrzebowa będzie odprawiona w naszym kościele.

Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie.

10.Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu, życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.