Oaza Piaski Nowe

Nasza wspólnota Oazowa składa się z Oazy Dzieci Bożych „Źródełko”, w której formują się najmłodsi oazowicze z klas 1-5, oraz Oazy młodzieżowej „Cedron”, skupiającej młodzież ze starszych klas szkoły podstawowej oraz liceum.

W ciągu roku szkolnego w każdy piątek spotykamy się wspólnie na modlitwę, formację, adorację lub integrację – niekoniecznie w takiej kolejności 😉 Każdego kto pragnie poznać bliżej naszą wspólnotę zapraszamy aby wtedy do nas dołączył – w piątek o godz. 19:00. Ponadto co tydzień spotykamy się w małych grupach, które stanowią przestrzeń do rozmów i pielęgnowania relacji – zarówno z Panem Bogiem jak i ze sobą nawzajem 😊

W wakacje i ferie zimowe wspólnie wyjeżdżamy na rekolekcje parafialne oraz bierzemy udział w rekolekcjach diecezjalnych. Dwa razy do roku organizujemy też weekendowe Oazy Modlitwy, które są dla nas okazją do wspólnego uwielbienia Pana Boga i zacieśnienia naszej wspólnoty, a także dobrej zabawy i aktywnego wypoczynku. Oprócz wymienionych organizujemy też wiele okolicznościowych wydarzeń i wyjść – jesteśmy w ciągłym Ruchu!

Możecie nas znaleźć na:

Facebooku: https://www.facebook.com/oazacedron

Instagramie: https://www.instagram.com/oazapiaskinowe/?igsh=cnhodmk2dHU0NjYw&utm_source=qr