Schola

Schola to grupa około 30 dzieci, pełnych radości i zapału, otwartych na śpiew, muzykę i przygodę, które chcą śpiewać Panu Bogu i ludziom.

Naszym głównym zadaniem jest ubogacanie śpiewem liturgii Eucharystii dla dzieci

w każdą niedzielę o godz. 11.30. Poza tym animujemy śpiew także na pierwszo piątkowych Mszach dla dzieci i niektórych nabożeństwach. Spotykamy się w każdą środę o godzinie 1630 w salce domu parafialnego, gdzie oprócz nauki nowych piosenek i przygotowania repertuaru na Mszę Świętą w niedziele zawsze znajdujemy czas na wspólne zabawy i tańce. Przez śpiew, zabawy i wycieczki chcemy chwalić Pana Boga, rozwijać nasze talenty oraz uczyć się otwartości na drugiego człowieka i pracy w grupie.

Schola działa prężnie, rozwija się i czeka na każdego kto lubi śpiewać, i chciałby spróbować swoich sił przy mikrofonie. Wszystkich chętnych, zainteresowanych, serdecznie zapraszamy na nasze spotkania. Czekamy na Ciebie.