III niedziela zwykła – 27 stycznia 2013

1. Zapraszamy na koncert kolęd polskich, który odbędzie się dzisiaj w naszym kościele o godz. 19.00. Wystąpią razem trzy chóry mieszane: „Kanon” z naszej parafii, Chór „Familia” z Nowego Bieżanowa i Chór „Gloria” z Nowego Prokocimia.

2. Działająca przy naszej parafii Grupa Charytatywna MAYDAY informuje, że wydawanie produktów żywnościowych dla osób zapisanych do grupy I będzie jutro (28 stycznia), zaś środę (30 stycznia) dla osób zapisanych do grupy II. Punkt MAYDAY będzie czynny od 16.30 do 18.30.

3. Kolejne spotkanie w ramach Parafialnej Szkoły Biblijnej będzie we wtorek (29 stycznia) o 18.45.

4. Spotkanie członków i sympatyków Stowarzyszenia Rodzin Katolickich we wtorek (29 stycznia) o 20.00.

5. W sobotę święto Ofiarowania Pańskiego. Rano odprawimy Msze o 7.00 i 8.00, zaś wieczorem o 16.30, 18.00.

6. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek spowiedź rano przed Mszą św., oraz od 16.00 do 19.30. Nie ma Mszy św. dla dzieci o godz. 16.30.Komunię św. dla dzieci odprawiających pierwsze  piątki miesiąca udzielimy o godz. 17.00. O 19.30 Msza św. dla kandydatów do bierzmowania. W sobotę od godz. 9.00 kapłani będą odwiedzać chorych. Tego dnia po Mszy św. o godz. 18.00 odprawimy nabożeństwo różańcowe, wynagradzające Matce Bożej za grzechy ludzi, którzy ją obrażają.

7. Zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich, którzy należą do róż Żywego Różańca będzie w najbliższą niedzielę po Mszy o 8.30.

8. W przyszłą niedzielę (3 lutego) kolejny wieczór autorski. Tym razem gościć będziemy Krzysztofa Kołtuna, poetę z Chełma k. Lublina.

9. Dziękujemy parafianom z bloku Spółdzielców 12 (od VI do X piętra) za sprzątanie naszej świątyni i ofiarę pieniężną. W tym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców bloku Białoruska 6 (od parteru do V piętra).  10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.

Pomódlmy za parafian zmarłych w ostatnim czasie. Są to Zbigniew Kostrzyński (l. 66), Bolesław Jan Cabaj (l. 89), Ryszard Andrzej Gajda (l. 86).  Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie.