Ogłoszenia Duszpasterskie na 6. niedzielę zwykłą – 11 lutego 2018 r.

  1. W tym tygodniu Środa Popielcowa, która rozpoczyna okres Wielkiego Postu. W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Dołóżmy starań, aby cały Wielki Post był dla każdego z nas czasem szczególnego zbliżenia się do Pana Boga, pogłębienia modlitwy i religijnej refleksji nad własnym życiem.
  2. W Środę Popielcową Msze święte u nas o godzinie 7.00, 9.00, 16.30, 18.00, 19.30.
  3. W czwartek na Mszy o godzinie 18.00 rozpoczynamy tegoroczne rekolekcje wielkopostne. Wygłosi je ks. Bogusław Seweryn, proboszcz parafii Osieczany i diecezjalny moderator Diakoni Miłosierdzia Ruchu Światło-Życie. Szczegółowy plan rekolekcji jest umieszczony w internecie, w gablotach ogłoszeń oraz na ulotkach, które można zabrać ze stolika z prasą religijną.
  4. W najbliższy wtorek (13 lutego) kolejne spotkanie w ramach Parafialnej Szkoły Biblijnej. Początek o 19.00. Zapraszamy.
  5. W sobotę spowiedź rekolekcyjna. Kapłani będą spowiadać od 8.00 do 11.00 oraz od 16.30 do 19.30.
  6. W sobotę o 11.00 – w ramach rekolekcji – będzie dodatkowa Msza św. dla chorych i osób w podeszłym wieku, w czasie której będzie udzielany sakrament namaszczenia chorych. Prosimy rodziny, które mają chorych, o zadbanie o to, aby ich bliscy – jeśli tylko pozwala im na to stan zdrowia i siły – byli przywiezieni do naszej świątyni.
  7. Dziękujemy mieszkańcom z bloku Bochenka 10 kl. 2 za sprzątanie kościoła, a także tym wszystkim, którzy z okazji dyżuru złożyli ofiarę pieniężną. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie świątyni mieszkańców bloku Bochenka 10 kl. 3.
  8. Przypominamy, że zebranie Rady Parafialnej odbędzie się w sobotę 24 lutego o godz. 16.00.
  9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy: Niech Was Bóg błogosławi i strzeże, niech rozpromienia nad Wami swe Oblicze, niech Was obdarzy swą Łaską i Pokojem. Niech dla nas wszystkich czas rekolekcji parafialnych będzie okazją otwarcia się na Boga, refleksji nad życiem i ponownego odkrycia powołania do świętości