Ogłoszenia Duszpasterskie na 1. niedzielę Wielkiego Postu – 18 lutego 2018 r.

  1. Dziękujemy ks. Bogusławowi Sewerynowi, za wygłoszenie rekolekcji, które wprowadziły naszą rodzinę parafialną w czas Wielkiego Postu. Naszą wdzięczność okażmy rekolekcjoniście modlitwą w jego intencji.
  2. Dziś o 15.00 Godzina Miłosierdzia, a 17.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
  3. W piątek Droga Krzyżowa będzie odprawiona w następujących godzinach: o 16.30 dla dzieci, o 17.15 dla dorosłych, oraz dla młodzieży o godzinie 20.00.
  4. Za tydzień, w ramach Nowenny Jubileuszowej przed 100 rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę, o godz. 18.00 będzie odprawiona Msza za Ojczyznę. Przed Mszą o godz. 17.30 odmówimy różaniec w intencji Ojczyzny.
  5. W sobotę o 19.00 kolejny sens filmowy. Wstęp wolny.
  6. Dziękujemy mieszkańcom z bloku Bochenka 10 kl. 3 za sprzątanie kościoła, a także tym wszystkim, którzy z okazji dyżuru złożyli ofiarę pieniężną. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie świątyni mieszkańców bloku Bochenka 14 kl. 1.
  7. Przypominamy, że zebranie Rady Parafialnej odbędzie się w sobotę 24 lutego o godz. 16.00.
  8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy: Niech Was Bóg błogosławi i strzeże, niech rozpromienia nad Wami swe Oblicze, niech Was obdarzy swą Łaską i Pokojem.