Ogłoszenia Duszpasterskie: 14. niedziela zwykła 3 lipca 2022 r.

  1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypada: w poniedziałek – rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie; w środę – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej; w piątek – wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana.
  2. Dziękujemy parafianom z bloku przy ul. Podedworze 8 za pomoc w sprzątaniu kościoła i ofiarę na kwiaty do kościoła. W tym tygodniu o sprzątanie naszej świątyni prosimy mieszkańców bloku przy ul. Podedworze 10. Sprzątanie będzie w sobotę od godz. 7.40.
  3. Przypominamy, że w niedziele wakacji, do 21 sierpnia włącznie, Msze święte są odprawiane o godz. 00, 8.30, 10.00, 11.30, 18.00, 19.30. Nie ma Mszy o godz. 13.00.
  4. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Włoch, która odbędzie się w terminie od 22 września do 1 października. W programie m.in. zwiedzanie Asyżu, Cascii, Rzymu, San Giovani Rotondo, Lanciano, Manoppello. Szczegóły w zakrystii*.
  5. Są także wolne miejsca na rok szkolny 2022/23 dla dzieci w Przedszkolu Sióstr Michalitek, które znajduje się przy ul. Kosocickiej 38a w Krakowie. Wolne są też miejsca w grupie „0”. Zainteresowanych prosimy o kontakt z siostrą dyrektor tel. 506 864 485, e-mail: pn.mak@gmail.com
  6. Wszystkim należącym do naszej Wspólnoty Parafialnej, a szczególnie tym, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu, życzymy obfitości Bożych łask.