Ogłoszenia Duszpasterskie: 15. niedziela zwykła 10 lipca 2022 r.

  1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypada: w poniedziałek – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy; we wtorek – wspomnienie św. Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika; w środę – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta; w piątek – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła; w sobotę – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.
  2. W środę (13 lipca) kolejne Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 18.00 będzie odprawiona Msza św. z kazaniem, a po niej Różaniec Fatimski, po którym pójdziemy w procesji wokół kościoła.
  3. Dziękujemy parafianom z bloku przy ul. Podedworze 10 za pomoc w sprzątaniu kościoła i ofiarę na kwiaty do kościoła. W tym tygodniu o sprzątanie naszej świątyni prosimy mieszkańców bloku przy ul. Podedworze 12. Sprzątanie będzie w sobotę od godz. 7.40.
  4. Przypominamy, że w niedziele wakacji, do 21 sierpnia włącznie, nie ma Mszy o godz. 13.00.
  5. Są wolne miejsca na rok szkolny 2022/23 dla dzieci w Przedszkolu Sióstr Michalitek, które znajduje się przy ul. Kosocickiej 38a w Krakowie. Wolne są też miejsca w grupie „0”. Zainteresowanych prosimy o kontakt z siostrą dyrektor tel. 506 864 485, e-mail: mak@gmail.com
  6. Wszystkim należącym do naszej Wspólnoty Parafialnej, a szczególnie tym, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu, życzymy obfitości Bożych łask.