Ogłoszenia Duszpasterskie: 15 stycznia 2023 r. II niedziela zwykła

  1. Kalendarz liturgiczny na najbliższy tydzień. We wtorek – wspomnienie św. Antoniego, opata; w czwartek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa; w sobotę – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
  2. Dzisiaj po Mszach świętych będzie przed kościołem przeprowadzona kwesta na bardzo kosztowną operację 5-letniej Lenki, u której zdiagnozowano skróconą kość piszczelową w nodze i brak kości promieniowej w ręce. Będzie to już kolejna operacja, która da dziewczynce szansę na normalny rozwój i odzyskanie sprawności.
  3. Druga część harmonogramu kolędy jest wywieszona w gablocie ogłoszeń, na stronie internetowej naszej parafii oraz na Facebooku naszej parafii.
  4. W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu naszej świątyni prosimy mieszkańców bloku przy ul. Bochenka 10 kl. II. Sprzątanie będzie w sobotę od godz. 7.40.
  5. Zapraszamy na kolędowanie z parafialnym zespołem Cantate Rosariae. Odbędzie się ono dzisiaj w naszym kościele od godziny 16.30.
  6. W niedzielę 22 stycznia o 17.30 kolejne nabożeństwo ku czci św. Rity. O 18.00 Msza św., na której będą poświęcone róże.
  7. Wszystkim należącym do naszej Rodziny Parafialnej składamy życzenia: „Niech Was Bóg błogosławi i strzeże, niech rozpromienia nad Wami swe Oblicze i niech Was obdarzy swą Łaską i Pokojem”.