Ogłoszenia Duszpasterskie: 22 stycznia 2023 r. III niedziela zwykła

  1. Kalendarz liturgiczny na najbliższy tydzień. We wtorek – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła; w środę – święto nawrócenia św. Pawła Apostoła; w czwartek – wspomnienie świętych Tymoteusza i Tytusa; w sobotę – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła.
  2. Dziś o 17.30 kolejne nabożeństwo ku czci św. Rity. O 18.00 Msza św., na której będą poświęcone róże.
  3. Kolejne wykład w ramach Parafialnej Szkoły Biblijnej będzie we wtorek 31 stycznia o godzinie 19.00.
  4. W sobotę zaraz po zakończeniu Mszy św. o 18.00 odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu chóru „Kanon” z naszej parafii oraz chóru „Gloria” z Nowego Prokocimia.
  5. W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu naszej świątyni prosimy mieszkańców bloku przy ul. Bochenka 10 kl. III. Sprzątanie będzie w sobotę od godz. 7.40.
  6. Wszystkim należącym do naszej Rodziny Parafialnej, a szczególnie tym, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu, życzymy: „Niech Was Bóg błogosławi i strzeże, niech rozpromienia nad Wami swe Oblicze i niech Was obdarzy swą Łaską i Pokojem”.