Ogłoszenia Duszpasterskie: Poniedziałek Wielkanocny – 10 kwietnia 2023 r.

  1. W piątek, z racji uroczystego charakteru oktawy Zmartwychwstania, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  2. We wtorek 11 kwietnia o 18.45 kolejny wykład w ramach Parafialnej Szkoły Biblijnej.
  3. W piątek o 18.00 comiesięczna Msza w intencji Ojczyzny.
  4. Najbliższa niedziela jest niedzielą Miłosierdzia Bożego. Główne uroczystości odbywać się będą w sanktuarium w Łagiewnikach. W naszym kościele na zakończenie każdej Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, przed którym odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia oraz Akt zawierzenia świata Bożemu miłosierdziu.
  5. Dziękujemy Różom Żywego Różańca oraz kręgom Domowego Kościoła za wielkoczwartkowy dar ołtarza z przeznaczeniem na cele duszpasterskie naszej parafii.
  6. Dziękujemy mieszkańcom bloku przy Bochenka 18 za pomoc w sprzątaniu kościoła i ofiarę pieniężną. W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu naszej świątyni prosimy mieszkańców bloku przy ul. Bochenka 20. Sprzątanie będzie w sobotę od godz. 7.45
  7. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.
  8. Wszystkim należącym do naszej Wspólnoty Parafialnej, a szczególnie tym, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu, życzymy obfitości Bożych łask.