Ogłoszenia Duszpasterskie: 14 stycznia 2024 r. 2. niedziela zwykła

1. Kalendarz liturgiczny na najbliższy tydzień: w środę – wspomnienie św. Antoniego, opata; w piątek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.
  2. Zapraszamy na Jasełka, które będą wystawione na scenie w Auli św. Jana Pawła II dzisiaj o godz. 16.00. Informujemy, że na stronie internetowej krakowskiego Gościa Niedzielnego jest zamieszczony tekst dotyczący konkursu szopek bożonarodzeniowych oraz galeria zdjęć, gdzie można obejrzeć wszystkie prace konkursowe. Tekst o konkursie ukaże się też w wersji drukowanej „Gościa” w numerze na 21 stycznia.
  3. Kolejne spotkanie katechetyczne dla młodzieży z klasy VIII przygotowującej się do sakramentu bierzmowania będzie w niedzielę 28 stycznia po Mszy św. o godz. 10. Kandydaci do bierzmowania przychodzą obowiązkowo na Mszę św. o godz. 10.
  4. Już dziś informujemy, że zebranie rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania będzie w niedzielę 4 lutego po Mszy o godz. 10 w sali domu parafialnego.
  5. Od 18 do 25 stycznia będziemy przeżywać Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  6. O pomoc w sprzątaniu naszej świątyni prosimy mieszkańców bloku przy ul. Bochenka 10 kl. II Sprzątanie będzie w sobotę 20 stycznia od godz. 7.40.
  7. Harmonogram kolędy jest wywieszony w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej naszej parafii.
  8. Wszystkim należącym do naszej Wspólnoty Parafialnej życzymy: „Niech Was Bóg błogosławi i strzeże, niech rozpromienia nad Wami swe Oblicze i niech Was obdarzy swą Łaską i Pokojem”.