Ogłoszenia Duszpasterskie 10 marca 2024 r. IV niedziela Wielkiego Postu

  1. Dziś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00.
  2. We wtorek 12 marca o godz. 18.45, w sali domu parafialnego, będzie kolejny wykład nowego cyklu w ramach Parafialnej Szkoły Biblijnej. Dotyczy on tajemnicy Eucharystii w ujęciu teologiczno-biblijnym. Zapraszamy stałych słuchaczy, a także tych, którzy do tej pory jeszcze nie uczestniczyli w spotkaniach Parafialnej Szkoły Biblijnej.
  3. We wtorek 12 marca po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Nieszpory połączone z adoracją Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie.
  4. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie odprawione o godz. 17.00 i 18.45.
  5. Za tydzień będziemy gościć w naszej parafii ratowników z Fundacji Polska Fundacja Ratownictwa Medycznego. Po Mszach o godz. 8.30, 10.00, 11.30 i 13.00 w sali domu parafialnego wygłoszą oni prelekcję na temat udarów mózgu oraz zawałów  serca, a zwłaszcza pierwszych symptomów. Podczas każdej prelekcji przeprowadzą symulację takiego zdarzenia na jednym z ratowników. Ratownicy będą również przeprowadzać ćwiczenia z niesienia pierwszej pomocy przy użyciu sprzętu ratowniczego.
  6. Za tydzień o godz. 15.00, w sali domu parafialnego, odbędzie się projekcja kolejnych odcinków filmu „The Chosen” – polski tytuł „Wybrani”. Serdecznie zapraszamy do wspólnego oglądania serialu.
  7. Zapraszamy chłopców ze szkoły podstawowej, którzy chcieliby w tym semestrze zostać ministrantami. kolejne spotkanie kandydatów odbędzie się we wtorek o godz. 19.00.
  8. Dziękujemy mieszkańcom bloku przy ul. Bochenka 16 za pomoc w sprzątaniu kościoła. W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu naszej świątyni prosimy mieszkańców bloku przy ul. Bochenka 18. Sprzątanie będzie w sobotę 16 marca od godz. 7.40.
  9. Wszystkim należącym do naszej Rodziny Parafialnej, a szczególnie tym, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu, życzymy obfitości Bożych łask i darów na każdy dzień, oraz umocnienia wiary, nadziei i miłości.