Ogłoszenia Duszpasterskie: 3. Niedziela Wielkanocna 14 kwietnia 2024 r.

  1. Dzisiaj o godzinie 16.30 w sali domu parafialnego będzie spotkanie z rodz.cam. młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  2. Dziś o godz 16.00 w sali domu parafialnego, odbędzie się projekcja kolejnych odcinków filmu „The Chosen”. Wstęp wolny. Kolejne odcinki będą wyświetlane w następne niedziele kwietnia o godz. 16.00.
  3. We wtorek 16 kwietnia po Mszy wieczornej Nieszpory z wystawieniem Najświętszego sakramentu.
  4. W tym roku, w okresie wielkanocnym, we wszystkie soboty po Mszy o godz. 18.00, odprawiamy wielkanocne nabożeństwo Drogi Światła. Jest ono wzorowane na Drodze Krzyżowej i polega na rozważaniu 14 stacji – spotkań Chrystusa Zmartwychwstałego z uczniami, i ma pomóc w głębszym przeżywaniu tajemnic paschalnych. Na zakończenie nabożeństwa jest procesja wokół kościoła z figurą Chrystusa Zmartwychwstałego.
  5. Dziękujemy mieszkańcom bloku przy ul. Bochenka 25 kl. I i II za pomoc w sprzątaniu kościoła. W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu naszej świątyni prosimy mieszkańców bloku przy ul. Bochenka 25 kl. III i IV. Sprzątanie będzie w sobotę od godz. 7.00.
  6. 23 kwietnia na Mszy o godz. 16.30 młodzież z klasy 8 przystąpi do sakramentu bierzmowania. Prosimy o modlitwę w ich intencji, aby ten sakrament przyniósł umocnienie ich wiary.
  7. Archidiecezjalna Szkoła Muzyczna pierwszego i drugiego stopnia zaprasza wszystkich chętnych, którzy chcieliby uczyć się gry na instrumencie lub śpiewu, do uczestnictwa w dniu otwartym szkoły, który odbędzie się w sobotę 20 kwietnia od 10.00 do 14.00. Zaproszenie jest skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych W sposób szczególny szkoła zaprasza osoby zainteresowane grą na organach które chcą zostać w przyszłości muzykami kościelnymi Wszelkie niezbędne informacje dostępne są na stronie internetowej szkoły i pod numerem telefonu 606 920 225.
  8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.