VI Niedziela Wielkanocna – 29 maja 2011 r.

1. Diakonia Teatralna serdecznie zaprasza parafian i gości, a szczególnie wszystkie mamy, na „Kabaretowy wieczór dla mam”, który będzie wystawiony dzisiaj o godz. 19 w auli Jana Pawła II.

2. Dziękujemy parafianom z bloku przy ul. Białoruskiej 8 (parter, I, II, III piętro) za sprzątnie naszej świątyni i ofiarę pieniężną na kwiaty. W tym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców z bloku przy ul. Białoruskiej 8 (IV, V, VI, VII piętro)

3. W najbliższy czwartek na Mszy o godz. 18 młodzież z naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania z rąk ks. infułata Bronisława Fidelusa. Bezpośrednim przygotowaniem do przyjęcia tego sakramentu będzie modlitewne Triduum (w poniedziałek, wtorek, środa na Mszy św. o godz. 18) Spowiedź dla przystępujących do bierzmowania oraz ich rodzin i świadków będzie w środę od godz. 17 do 18.

4. Wszystkich, którzy zgłosili się na parafialną pielgrzymkę do Ziemi Świętej zapraszamy na pierwsze spotkanie organizacyjne. Odbędzie się ono w piątek 3 czerwca o godz. 19 w domu parafialnym.

5. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek. Okazja do spowiedzi rano przed Mszą św., oraz po południu od 16.00 do 18.00. O 16.30 – Msza św. dla dzieci.

6. W sobotę od 9.00 kapłani będą odwiedzać chorych. Prosimy o zapisywanie ich na listę, która jest w zakrystii.

7. W sobotę po Mszy św. wieczornej, odprawimy nabożeństwo różańcowe, wynagradzające Matce Bożej za grzechy popełniane przez ludzi przeciwko jej Niepokalanemu Sercu. Po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich, którzy należą do róż Żywego Różańca.

8. Spotkanie parafialnej rady duszpasterskiej odbędzie się w czwartek 16 czerwca o godz. 19.00.

9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.