Świadectwo wiary i zaufania Bogu

Od 1 do 5 października odbywał się w Krakowie II Światowy Kongres Apostołów Bożego Miłosierdzia. Oprócz Mszy świętych, wykładów i nabożeństw organizatorzy kongresu zaplanowali spotkania w 10 krakowskich parafiach z wybranymi uczestnikami kongresu, którzy przyjechali niekiedy z dalekich państw.

W naszej parafii gościliśmy Josephine Dalmoro z Indii, która przyjechała do nas 3 października wieczorem, aby podzielić się z nami swoją wiarą i dać świadectwo zaufania Bożemu Miłosierdziu.

Około 200 osób wysłuchało z uwagą jej godzinnego świadectwa (tłumaczonego z języka angielskiego na polski), mówionego z wielką ekspresją. – Ufam bezgranicznie Jezusowi, którego kocham i uwielbiam – mówiła Josephina.

 

 

Aby wysłuchać świadectwa Josephine Dalmoro kliknij ikonkę “play” (poniżej)