V niedziela zwykła – 7 lutego 2012 r.

1. Dziękujemy parafianom z bloku Łużycka 53 (klatka D), za sprzątnie naszej świątyni i ofiarę pieniężną. W tym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców z bloku Łużycka 53 (klatka E).

2. Zapraszamy na poetycki wieczór autorski Józefa Barana, znanego krakowskiego poety. Odbędzie się on dzisiaj o godz. 19.00 w auli im. bł. Jana Pawła II. O wierze, patriotyzmie i poezji z Józefem Baranem rozmawiać będzie dr Marek Mariusz Tytko (UJ). Wiersze w wykonaniu autora. Wieczór autorski z Józefem Baranem będzie równocześnie rozpoczęciem cyklu spotkań z poetami i ich twórczością. Odbywać się one będą przy naszej parafii dwa razy w miesiącu, zawsze w niedziele o godz. 19. Kolejny wieczór poetycki z udziałem Jerzego Piątkowskiego w niedzielę 12 lutego.

3. Zapraszamy na coroczną pielgrzymkę do sanktuarium Matki Bożej z Lourdes w Porąbce Uszewskiej. Odbędzie się ona 11 lutego – w Światowy Dzień Chorych. Wyjazd o 13.30, powrót ok. 20.00. Koszt 27 zł. Zapisy w zakrystii.

4. W sobotę 11 lutego – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. W tym dniu wypada XIX Światowy Dzień Chorego. Za naszych bliskich chorych będziemy się modlić podczas Mszy o godz. 18.00.

5. Spotkania kandydatów do bierzmowania będą w lutym w następujących terminach. Klasa I, grupa 1 – 6 lutego (poniedziałek) godz. 19.00; Klasa I, grupa 2 – 13 lutego (poniedziałek) godz. 19.00; Klasa II, obydwie grupy – 27 lutego (poniedziałek) godz. 19.00

6. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.