Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego i Poniedziałek Wielkanocny – 8 i 9 kwietnia 2012 r.

1. W najbliższą sobotę będzie tradycyjna pielgrzymka naszej parafii do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Wyjście od naszego kościoła o godz. 8.45. O godz. 10.00 w bazylice Miłosierdzia Bożego będziemy uczestniczyć we Mszy św. w intencji naszej parafii. Prosimy o liczny udział.

2. Dziękujemy parafianom z bloku Łużycka 63 (klatka B), za sprzątnie naszej świątyni i ofiarę pieniężną. W tym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców z bloku Łużycka 63 (kl. C).

3. Spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się 12 kwietnia (w czwartek) o 18.30 w auli błog. Jana Pawła II. Zaś spotkanie z rodzicami dzieci klas III będzie 17 kwietnia (wtorek) o 18.30, również w auli błog. Jana Pawła II.

4. Parafialna Szkoła Biblijna zaprasza na spotkanie 16 kwietnia na godz. 18.40. Uwaga, spotkanie jest wyjątkowo w poniedziałek, a nie jak zwykle we wtorek. Temat: „Psalmy, jako szkoła modlitwy”.

5. Spotkania kandydatów do bierzmowania będą w kwietniu w następujących terminach:

Klasa I, grupa 2 – 16 kwietnia (poniedziałek) godz. 19.00

Klasa II, grupa 1 – 23 kwietnia (poniedziałek) godz. 19.00

Klasa II, grupa 2 – 30 kwietnia (poniedziałek) godz. 19.00

Klasa II, obydwie grupy – 13 kwietnia (piątek) godz. 19.00