VIII Zaproszenie na wieczór autorski – Zofii Daszkiewicz

Podziemny Salon Artystyczno-Literacko-Muzyczny (“PSALM) przy Kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Krakowie-Piaskach Nowych, ul. Nowosądecka 41, zaprasza do Domu Parafialnego na poetycki wieczór autorski Zofii Daszkiewicz w ramach cyklu: “Poezja religijna”; o wierze, patriotyzmie i poezji z Zofią Daszkiewicz rozmawia dr Marek Mariusz Tytko (UJ), wiersze w wykonaniu autorki, skrzypce: Maria Zborowska; termin: niedziela, dnia 3 czerwca 2012 r., godz. 19.00, wstęp wolny. Dojazd: tramwajami nr 6, 7, 50, autobusami nr 164, 174, 204, 244, przystanek: Piaski Nowe. 

 

Zaproszenie nadesłał: Dr Marek Mariusz Tytko (UJ),

Kierownik Podziemnego Salonu Artystyczno-Literacko-Muzycznego

przy Kościele MB Różańcowej w Krakowie-Piaskach Nowych

Kontakt z dr Markiem Mariuszem Tytko:

marek.mariusz.tytko@uj.edu.pl

Kontakt z ks. mgr Ireneuszem Okarmusem, proboszczem M.B. Różańcowej:

iokarmus@goscniedzielny.pl