XI niedziela zwykła 17 czerwca 2012 r.

1. Dzisiaj o 17.30 nabożeństwo czerwcowe.

2. Wolontariusze Domowego Hospicjum Maryi Królowej Apostołów z parafii na Kurdwanowie, które opieką obejmuje również chorych z naszej parafii, zbierają dziś przed kościołem datki do puszek. Hospicjum od niemal sześciu lat niesie bezinteresowną pomoc przewlekle chorym oraz chorym nowotworowo, zapewniając pełną opiekę medyczną, wolontariuszy i sprzęt niezbędny w opiece nad obłożnie chorym.

3. Dziś po Mszy św. wieczornej wystąpi w naszym kościele chór „Gospel Voice”. 45-minutowy koncert rozpocznie się ok. godz. 19.00. Od początku swojej działalności, czyli od roku 2007, chór wystąpił już na wielu koncertach, zawsze spotykając się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności. Serdecznie zapraszamy.

4. Dziękujemy parafianom z bloku Łużycka 65 E za sprzątanie naszej świątyni. W tym tygodniu do sprzątania prosimy parafian z bloku Łużycka 65 F.

5. Kontynuujemy cykl Mszy św. odprawianych w intencji mieszkańców poszczególnych bloków. Na kolejną Msze św., „blokową”, która będzie odprawiona 29 czerwca (piątek) o godz. 19.00, zapraszamy parafian z bloku Podedworze 12. Po Mszy spotkanie integracyjne przy kawie i herbacie. Serdecznie zapraszamy.

6. 10 czerwca zmarła nasza parafianka Helena Babiarska (lat 65). Jej pogrzeb odprawiliśmy 14 czerwca. Została pochowana na cmentarzu parafialnym w Piaskach Wielkich. Wieczne odpoczywanie, racz jej dać, Panie.

7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.