XIII niedziela zwykła 1 lipca 2012 r.

1. Dziękujemy parafianom z bloku Łużycka 67 (kl. A) za sprzątanie naszej świątyni i ofiarę pieniężną na kwiaty. W tym tygodniu do sprzątania prosimy parafian z bloku Łużycka 67 (kl. B).

2. W czasie wakacji nie będzie Mszy św. odprawianych w intencji mieszkańców poszczególnych bloków. Kolejną Mszę św. „blokową” odprawimy we wrześniu.

3. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Spowiadamy rano przed Mszą św., oraz od 16.00 do 18.00. Nie ma Mszy św. dla dzieci o 16.30. W sobotę od 9.00 kapłani będą odwiedzać chorych. Prosimy o zapisywanie ich na listę, która jest w zakrystii. W sobotę po Mszy św. wieczornej odprawimy nabożeństwo różańcowe wynagradzające Matce Bożej za grzechy i zniewagi popełniane przez ludzi przeciwko jej dziewiczemu macierzyństwu.

4. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.