Zaproszenie na musical Diakonii Teatralnej

Zespół aktorski ‘Diakonia Teatralna’ przy Kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Krakowie – Piaskach Nowych, ul. Nowosądecka 41, zaprasza do Auli im. Bł. Jana Pawła II w Domu Parafialnym w ramach cyklu „Teatr religijny” na premierę włoskiego musicalu z 1981 r. pt. „Forza venite gente!” („Chodźcie tutaj wszyscy!” / „Już chodźcie wszyscy!” – w tłumaczeniu Ryszarda Wróbla OFMConv) z librettem autorstwa Mario Castellacciego, Piero Castellaciego i Piero Palumbo oraz muzyką Michele Paulicelliego, opowiadający o św. Franciszku z Asyżu. Polskie teksty piosenek: Edward Augustyn. Reżyseria: Małgorzata Bucka i Barbara Miczyńska.

Obsada aktorska: Elżbieta Banach, Izabela Czyżyńska, Małgorzata Czyżyńska, Michał Drobniak, Justyna Galica, Natalia Górecka, Kinga Grodzka, Olgierd Grodzki, Katarzyna Grzywna, Paweł Grzywna, Ewa Korbut, Klaudia Kostucha, Adela Malak, Barbara Miczyńska, Jacek Misina, Łukasz Wachciński, Rafał Wachciński. Spektakl komediowy z piosenkami, monologi i dialogi w języku polskim.

Termin: niedziela, dnia 14 października 2012 r., godz. 19.00 (prapremiera), 28 X 2012 g. 19.00 (premiera), na obydwa spektakle muzyczne wstęp wolny.

Dojazd: autobusami nr 164, 174, 204, 244, przystanek: Piaski Nowe.