6 stycznia 2013 r. Uroczystość Objawienia Pańskiego

1. Dzisiaj o godz. 19.00 w auli Jana Pawła II będzie można obejrzeć spektakl jasełkowy pt. „Blisko do Betlejem”, przygotowany przez naszą Diakonię Teatralną.  Serdecznie zapraszamy.

2. Prosimy o zapoznanie się z nowym planem kolędy, gdyż są w nim uwzględnione dodatkowe bloki, które będą odwiedzone przez ks. Tomasza w terminie do 13 stycznia. Druga część planu odwiedzin duszpasterskich będzie dziś wieczorem zamieszczona na naszej stronie internetowej.
3.   Dziękujemy parafianom z bloku Spółdzielców 17 (kl. A) za sprzątanie naszej świątyni i ofiarę pieniężną. W tym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców bloku Spółdzielców 17 (kl. B).

4. W przyszłą niedzielę (13 stycznia) o 15.30 w sali Jana Pawła II będzie spotkanie opłatkowe dla grup działających przy naszej parafii. Zapraszamy duszpasterską radę parafialną, róże Żywego Różańca, kręgi Domowego Kościoła, chór parafialny, zespół charytatywny, grupy modlitewne, oazę młodzieżową, Drużynę Chrystusa, uczestników Parafialnej Szkoły Biblijnej, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, członków stowarzyszenia MAYDAY.

5. W przyszłą niedzielę (13 stycznia), podczas Mszy  św. o 11.30, dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii odnowią przyrzeczenia chrztu świętego. Zapraszamy na tę Mszę rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

 

6. Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Parafialnej Szkoły Biblijnej. Odbędzie się ono 15 stycznia (wtorek) o 18.45.

7. Informujemy raz jeszcze, że organizowana jest parafialna pielgrzymka do Fatimy, w terminie od 31 maja do 15 czerwca. W programie zwiedzanie m.in. Turynu, Lourdes, Santiago de Compostella, Fatimy, Montserrat, Barcelony, Mediolanu, Padwy. Warto podkreślić, że w czasie tej pielgrzymki nie będzie nocnych przejazdów. Szczegółowe informacje w zakrystii.

8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.