29 grudnia – Modlitwy w intencji rodzin z naszej parafii w święto Najświętszej Rodziny

W święto Najświętszej Rodziny, czyli w najbliższą niedzielę po Bożym Narodzeniu (29 grudnia), chcemy w naszej społeczności parafialnej przez cały dzień modlić się w intencji rodzin z naszej parafii, a szczególnie w intencji małżonków, którzy w roku 2013 r. przeżywali swój jubileusz lub rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa. Dlatego na każdej Mszy – z wyjątkiem Mszy o godz. 7.00 – będziemy dziękować Bogu wraz z małżonkami za łaski sakramentu małżeństwa. Na Mszę o godz. 8.30 zapraszamy małżonków, którzy w tym roku obchodzili 30 i 35 rocznicę ślubu; na 10.00 – srebrnych jubilatów i małżonków, którzy w tym roku obchodzili 45 rocznicę ślubu; na 11.30 – małżeństwa obchodzące w tym roku 10 i 15 rocznicę zawarcia małżeństwa; na 13.00 – zapraszamy tegorocznych złotych Jubilatów i tych, którzy żyją w małżeństwie więcej niż 50 lat; 

na 18.00 – zapraszamy małżonków obchodzących w tym roku 40. i 20 rocznicę ślubu. Proszę o zapisywanie się w listę, która jest zakrystii. Przy zapisywaniu nie trzeba składać żadnej ofiary pieniężnej. Msze św. jubileuszowe i rocznicowe są za darmo.