16 lutego 2014r. – VI niedziela zwykła

  1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym: w sobotę – święto katedry św. Piotra Apostoła.
  2. Dzisiaj o godz. 19.00, w auli Jana Pawła II kolejny wieczór autorski. Tym razem gościem będzie Adam Macedoński artysta plastyk, poeta, działacz niepodległościowy.
  3. Raz jeszcze informujemy, że przy naszej parafii został uruchomiony punkt informacyjny dla osób uzależnionych od alkoholu i współuzależnionych. Chcemy, aby ci, którzy pragną uwolnić się od nałogu alkoholu znaleźli u nas skuteczną pomoc oraz motywację do podjęcia pracy nad sobą. Punkt informacyjny będzie czynny w sali domu parafialnego w każdą środę od 17.30 do 19.00.
  4. Dziękujemy parafianom z bloku Łużycka 53 (kl. H) za sprzątanie naszej świątyni i ofiarę pieniężną na kwiaty do kościoła. W tym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców bloku Łużycka 57 (kl. A). 
  5. W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi parafianie: Stanisław Kaczmara (l. 69) oraz Andrzej Moskała (l. 53), Helena Kącik (l. 90), Anna Stachnik (l. 69) . Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie.
  6. Decyzją ks. kard. Stanisława Dziwisza, od dzisiejszej niedzieli rozpoczął w naszej parafii pracę duszpasterską ks. Wojciech Dzioboń. Życzymy mu obfitości Bożego błogosławieństwa.
  7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.