29. niedziela zwykła – 19 października 2014

  1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym: w poniedziałek – uroczystość św. Jana Kantego, głównego patrona archidiecezji krakowskiej i miasta Krakowa; we wtorek – wspomnienie  błog. Jakuba Strzemię; w środę – wspomnienie św. Jana Pawła II.
  2. Oaza naszej parafii rozprowadza przed kościołem znicze. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na dofinansowanie wyjazdu na ferie dla dzieci i młodzieży z naszej parafii.
  3. Młodzież z I klasy gimnazjum ma w tym tygodniu spotkania katechetyczne, przygotowujące do sakramentu bierzmowania. Grupa 1 spotyka się jutro (20 października) o godz. 19.00; zaś grupa 2 w piątek (24 października) o godz. 19.00. Obydwa spotkania odbędą się w sali domu parafialnego.
  4. Organizowana jest pielgrzymka na Jasną Górę na coroczne modlitewne czuwanie nocne. Wyjazd w sobotę 8 listopada o godz. 12.00, powrót w niedzielę w godzinach porannych. Zapisy w zakrystii. Koszt 40 zł.
  5. Zapraszamy na Mszę „blokową” mieszkańców bloku Łużycka 65 klatka C i D. Będzie ona odprawiona w piątek 24 października o godz. 19.15. Po Mszy św. spotkanie integracyjne w sali domu parafialnego. Gorąco zapraszamy.
  6. W najbliższą sobotę o 19.00 druga cz. filmu biograficznego o błog. Papieżu Pawle VI. Wstęp wolny.
  7. Dziękujemy mieszkańcom bloku Spółdzielców 15 kl. A za sprzątanie kościoła i ofiarę pieniężną na kwiaty. Do sprzątania naszej świątyni prosimy w tym tygodniu parafian z bloku Spółdzielców 15 klatka B.
  8. Zapraszamy do czytelni prasy katolickiej, która jest czynna w każdą niedzielę od 8.00 do 14.00.
  9. W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy na wypominki całoroczne i jednorazowe.
  10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.