40. Jubileuszowe zaproszenie do „PSALM-u” – 8 marca 2015 r. – ks. prof. UPJPII dr hab. DARIUSZ OKO

Podziemny Salon Artystyczno-Literacko-Muzyczny („PSALM) przy Kościele p.w. Matki Bożej Różańcowej w Krakowie-Piaskach Nowych, ul. Nowosądecka 41, zaprasza do Domu Parafialnego do Auli św. Jana Pawła II na jubileuszowe, czterdzieste, niezwykłe spotkanie autorskie.

W niedzielę 8 marca 2015 r. odbędzie się spotkanie z ks. prof. UPJP II drem hab. Dariuszem OKO, krakowskim filozofem, teologiem z Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II. Na spotkanie w ramach cyklu „Filozofia ojczysta” – złożą się:

a) część I – wykład (ok. 1,5 godziny) Księdza Profesora na temat Gender. Od tolerancji do totalitaryzmu (o zagrożeniach genderowych dla współczesnej kultury chrześcijańskiej, edukacji i rodzin), nadto

b) część II – konwersatorium o wierze, patriotyzmie i gender (rozmowę z Księdzem Profesorem poprowadzi dr Marek Mariusz Tytko, UJ). Będzie możliwość zadania pytań przez uczestników spotkania

Muzyka: Maria Zborowska (skrzypce)

Wstęp wolny. Zapraszamy szczególnie rodziców oraz nauczycieli, wychowawców ze szkół i przedszkoli.

Spotkanie w niedzielę od godz. 19.00 do 21.00. Dojazd: autobusami nr 164, 204, 244 oraz tramwajami 24 i 50, przystanek: Piaski Nowe. Zapraszamy serdecznie na niepowtarzalny wieczór!

Kontakt: marek.mariusz.tytko@uj.edu.pl