48 zaproszenie do PSALMU

Podziemny Salon Artystyczno-Literacko-Muzyczny (PSALM) zaprasza na spotkanie autorskie z p. Jerzym Biedrzyckim, krakowskim podróżnikiem, reżyserem filmowym, scenarzystą, dziennikarzem, twórcą telewizyjnego programu wędkarskiego “Taaaka ryba”. Podczas wieczoru autorskiego ten znany globtrotter zaprezentuje fragmenty swoich filmów i fotografie z podróży po kilku kontynentach (prezentacja multimedialna).

Wprowadzenie: Ks. Dziekan Ireneusz Okarmus, kanonik Kapituły Krakowskiej, proboszcz parafii.

Miejsce spotkania: Aula św. Jana Pawła II w domu parafialnym przy kościele p.w. Matki Bożej Różańcowej w Krakowie-Piaakach Nowych przy ul. Nowosądeckiej 41,

czas: niedziela, 22 listopada 2015 r. g. 19.00-21.00

Dojazd: tramwajami nr 24, 50, autobusami nr 164, 204, 244 (przystanek “Piaski Nowe”).

Wstęp wolny.

Kontakt do organizatorów:

kierownik PSALMU: dr Marek Mariusz TYTKO

e-mail: marek.mariusz.tytko@uj.edu.pl