29. niedziela zwykła – 16 października 2016

 1. Kalendarz liturgiczny na najbliższy tydzień. W poniedziałek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika; we wtorek – święto św. Łukasza Ewangelisty; czwartek – uroczystość św. Jana Kantego, kapłana, głównego patrona archidiecezji krakowskiej i miasta Krakowa; w piątek wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, biskupa; w sobotę – wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.
 2. Dziś w naszej parafii jest przeprowadzona kwesta do puszek na rzecz Hospicjum Dziecięce Alma Spei.
 3. W naszej parafii powstaje nowa grupa formacyjna, do której zapraszamy młodzież studiującą i pracującą. Pierwsze spotkanie 20 października o godz. 20.00 w sali domu parafialnego.
 4. Zapraszamy na koncert poezji św. TERESY z LISIEUX w wykonaniu zespołu ARETE z Poznania, który odbędzie się w czwartek (20 października) o godz. 19.00. W trakcie koncertu czytane będą również teksty z Rękopisów autobiograficznych św. Teresy.
 5. Dziękujemy rodzinom z bloku Łużycka 67 kl. C za sprzątanie kościoła, a także tym wszystkim, którzy z okazji dyżuru złożyli ofiarę pieniężną na kwiaty. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie świątyni mieszkańców bloku Łużycka 67 kl. D.
 6. Młodzież, z klasy I gimnazjum, przygotowująca się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, będzie mieć spotkanie katechetyczne w czwartek 20 X o godz. 19.00 w sali domu parafialnego.
 7. Młodzież, z klasy II gimnazjum, przygotowująca się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, będzie mieć spotkanie katechetyczne w piątek 21 X o godz. 19.00 w sali domu parafialnego.
 8. Zapraszamy na kolejny film w cyklu „Klasyka filmu religijnego”. Najbliższy seans będzie sobotę (22 października) o godz. 19.00, w auli św. Jana Pawła II. Wstęp wolny.
 9. Spotkanie Parafialnej Szkoły Biblijnej będzie we wtorek 25 października o godz. 19.00.
 10. Przypominamy, że w drugie i czwarte środy miesiąca od 17.30 do 19.00 (w sali domu parafialnego) otwarty jest punkt informacyjny dla tych, którzy chcą wyjść z nałogu alkoholizmu.
 11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.