8 stycznia 2017 – Niedziela Chrztu Pańskiego

 

  1. Zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu grup muzycznych i zespołów działających w naszej parafii. Zaprezentują się: Chór „Kanon”, Diakonia Muzyczna, Schola „Piaskowe Perełki”, Zespół Wokalno-Instrumentalny „Cantate Rosariae”. Koncert odbędzie się w kościele dzisiaj o 16.30.
  2. Opłatek dla wszystkich grup działających w naszej parafii będzie w niedzielę 15 stycznia o 14.30.
  3. Kolejne spotkanie Parafialnej Szkoły Biblijnej będzie 17 stycznia o 19.00.
  4. Dziękujemy mieszkańcom z bloku Bochenka 20 za sprzątanie kościoła, a także tym wszystkim, którzy z okazji  dyżuru złożyli ofiarę pieniężną. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie świątyni mieszkańców bloku Bochenka 22.
  5. W minionym tygodniu z naszej rodziny parafialnej odeszli do wieczności: Anna Rudel (l. 69), Zygmunt Sobieraj (l. 68), Stanisław Połtowicz (l. 70), Helena Pajdak (80). Prośmy o Miłosierdzie Boże dla nich. Wieczne odpoczywanie, racz im  dać, Panie.
  6. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy: niech Was Bóg błogosławi i strzeże, niech rozpromienia nad Wami swe Oblicze, niech Was obdarzy swą Łaską i Pokojem.