4. niedziela zwykła – 29 stycznia 2017 r.

 

  1. Kalendarz liturgiczny na najbliższy tydzień: we wtorek – wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana; w czwartekświęto Ofiarowania Pańskiego.
  2. W święto Ofiarowania Pańskiego Msze święte będą odprawiane o godz.  7.00 i 18.00.
  3. Dziś podczas Mszy św. o godz. 18.00 śpiewać będzie Chór im. św. Jana Pawła II ze Strumian. Zaraz po Mszy św. w 20 minutowym koncercie zaprezentują najpiękniejsze polskie kolędy. Zapraszamy.
  4. W piątek wypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od 6.30 do 7.30 oraz od 16.30 do 18.30. Nie będzie Mszy o godz. 16.30 i 19.30.
  5. Kolejne spotkanie Parafialnej Szkoły Biblijnej będzie w najbliższy wtorek (31 stycznia), lecz wyjątkowo o 19.30. Zapraszamy. Temat: Egzegeza modlitwy Ojcze nasz.
  6. W sobotę (4 lutego), z racji pierwszej soboty miesiąca, kapłani będą od godziny 9.00 odwiedzać chorych, przynosząc im Pana Jezusa w Eucharystii. Proszę zapisywać ich listę, która jest w zakrystii. Tego dnia po Mszy św. wieczornej będzie Różaniec wynagradzający Matce Bożej za zniewagi, jakich doznaje od ludzi, którzy ją obrażają.
  7. Dziękujemy mieszkańcom z bloku Bochenka 25 klatka A1 i A2 (13 osób) za sprzątanie kościoła, a także tym wszystkim, którzy z okazji  dyżuru złożyli ofiarę pieniężną. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie świątyni mieszkańców bloku Bochenka 25 klatka B1 i B2.
  8. Raz jeszcze informujemy, że w naszej parafii organizuje się kolejna Róża Żywego Różańca. Kto chciałby się włączyć do tej grupy modlitewnej proszony jest o skontaktowanie się z ks. proboszczem do 4 lutego. Pierwsze spotkanie nowej Róży Żywego Różańca będzie w niedzielę 5 lutego zaraz po zakończeniu Mszy o godzinie 8.30
  9. W minionym tygodniu z naszej rodziny parafialnej odeszli do wieczności: Józef Pawlik (l. 76), Bogdan Oleszkiewicz (l. 74.) Leszek Sroka (l. 70), Genowefa Wagner (l. 85). Prośmy o Miłosierdzie Boże dla nich. Wieczne odpoczywanie, racz im  dać, Panie.
  10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy: niech Was Bóg błogosławi i strzeże, niech rozpromienia nad Wami swe Oblicze, niech Was obdarzy swą Łaską i Pokojem.