13. niedziela zwykła – 1 lipca 2018

 

  1. Kalendarz liturgiczny na najbliższy tydzień. We wtorek – wspomnienie św. Tomasza Apostoła; w środę – rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie; w piątek – wspomnienie błog. Marii Teresy Ledóchowskiej.
  2. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godziny 6.30 do 7.30 i od 17.00 do 18.30. Nie ma Mszy o 16.30 i 19.30.
  3. W sobotę wypada pierwsza sobota miesiąca. Od 9.00 kapłani będą odwiedzać chorych, zanosząc im Pana Jezusa obecnego w Sakramencie Eucharystii. Tego dnia po Mszy o godz. 18.00 odprawimy Nabożeństwo Różańcowe wynagradzające Matce Bożej za zniewagi i bluźnierstwa ludzi, którzy ją obrażają.
  4. Do sprzątania kościoła prosimy mieszkańców bloku Włoska 17.
  5. Zapraszamy do udziału w 38. Krakowskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się tradycyjnie w dniach 6-11 sierpnia. Do naszej parafialnej grupy 22′ można zapisać się w zakrystii lub kancelarii parafialnej w ciągu tygodnia w godzinach jej otwarcia. Koszt udziału w pielgrzymce wynosi 60 zł.
  6. W ostatnich dniach z naszej rodziny parafialnej odeszli do wieczności: Karolina Maria Suder (l. 83), Danuta Krystyna Michałek (l. 68). Wieczne odpoczywanie, racz im dać Panie
  7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.