1. niedziela Wielkiego Postu

 

  1. Dziękujemy Michałowi Leśniakowi z wygłoszenie rekolekcji, które wprowadziły naszą rodzinę parafialną w czas Wielkiego Postu. Życzymy mu Bożego błogosławieństwa w pracy duszpasterskiej, sił ducha, pokoju i radości. Naszą wdzięczność okażmy rekolekcjoniście modlitwą w jego intencji.
  2. Dziś o 16.00 Droga Krzyżowa, a 16.30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  3. W piątek Droga Krzyżowa będzie odprawiona w następujących godzinach: o 17.15 dla dzieci, oraz o godzinie 00 dla wszystkich.
  4. Dziękujemy mieszkańcom bloku Bochenka 25 C1 i 25 C2 za sprzątanie naszego kościoła i ofiarę pieniężną. W tym tygodniu o sprzątanie prosimy mieszkańców bloku Bochenka 25 kl. D. Sprzątanie zaczyna się w sobotę o godzinie 7.30.
  5. Wszystkim należącym do naszej Rodziny Parafialnej, a szczególnie tym, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu, życzymy: niech Was Bóg błogosławi i strzeże, niech rozpromienia nad Wami swe Oblicze, niech Was obdarzy swą Łaską i Pokojem.