24. niedziela zwykła – 15 września 2019 r.

 1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym: : W poniedziałekwspomnienie świętych Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa; w środęświęto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski; w piątekwspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, kapłana, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy; w sobotęświęto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.
 2. Dzisiaj o godz. 16.00 w sali domu parafialnego odbędzie się zebranie Rady Parafialnej. Prosimy o przybycie wszystkich należących do Rady.
 3. Młodzież  z klas I szkół średnich, przygotowującą się do przyjęcia sakramentu, bierzmowania zapraszamy na spotkanie jutro (16 września) o godz. 19.30 w salce katechetycznej.
 4. Chłopców pragnących zostać ministrantami zapraszamy na spotkania dla kandydatów, które odbywać się będą w poniedziałki o godz. 16.30.
 5. Wszystkie dziewczynki chętne do śpiewania w naszej scholi zapraszamy na próby w każdy piątek  o godz. 17.00.
 6. Wspólnota Oazowa zaprasza młodzież na cotygodniowe spotkania, które odbywają się w piątki o godz. 19.00.
 7. Zapraszamy osoby starsze i samotne do parafialnej świetlicy „Złotego Wieku” na spotkania w każdy czwartek od godziny 16.00.
 8. Do 30 września trwać będą zapisy na katechezy przygotowujące do sakramentu bierzmowania. Uczniowie i uczennice z  klas VIII i VII zapisują się osobiście w kancelarii parafialnej, okazując indeks z ocenami z katechezy.
 9. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Ludźmierza, połączoną z wyjazdem do Orawic na Słowacji. Wyjazd 12 października po Mszy świętej o godzinie 7.00. Koszt 40 zł i 10 euro.
 10. Dziękujemy mieszkańcom bloku Podedworze 6 za sprzątanie kościoła i ofiarę pieniężną na kwiaty do kościoła. W tym tygodniu o sprzątanie naszej świątyni prosimy mieszkańców bloku Podedworze 8. Sprzątanie rozpoczyna się ok. godz. 7.30 w sobotę.
 11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.