Ogłoszenia Duszpasterskie: I niedziela zwykła – 16 stycznia 2022 r.

 1. Kalendarz liturgiczny. W poniedziałek – wspomnienie św. Antoniego, opata; we wtorek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa; w piątek – św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
 2. W dniach od 18 do 23 stycznia trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
 3. Dziś na Mszy św. o godz. 18.00, oraz przez kilkanaście minut po niej, śpiewać będzie zespół z Fundacji Artystycznej Cantito. Fundacja – w tym roku obchodząca 10-lecie działalności – wspiera osoby niewidome i słabowidzące a uzdolnione muzycznie, organizując koncerty w różnych miejscach w całej Polsce.
 4. Msze św. kolędowe są odprawiane o godz. 18.45. Harmonogram tych Mszy na najbliższy tydzień przedstawia się następująco:
  w poniedziałek 17 stycznia – Łużycka 51;
  we wtorek 18 stycznia – Łużycka 53;
  w środę 19 stycznia – Łużycka 63. 65; w czwartek 20 stycznia – Białoruska 6, 8,10.
 5. Dziękujemy mieszkańcom bloku Bochenka 22 za pomoc w sprzątaniu kościoła i ofiarę pieniężną na kwiaty. W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu naszej świątyni prosimy mieszkańców bloku Bochenka 24. Sprzątanie będzie w sobotę od godz. 7.40.
 6. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo do św. Rity o godz. 17:30 i Mszę św. Z poświęceniem róż o godz. 18:00.
 7. Centrum Medyczne Piaski Nowe przy ul Bochenka 16, informuje, że placówka rozpoczęła szczepienia przeciw COVID-19 szczepionką Pfizer. Zapisywać można się osobiście, telefonicznie, przez Internetowe Konto Pacjenta oraz przez e-rejestracje.gov.pl
 8. Wszystkim należącym do naszej Rodziny Parafialnej, a szczególnie tym, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy: „Niech Was Bóg błogosławi i strzeże, niech rozpromienia nad Wami swe Oblicze i niech Was obdarzy swą Łaską i Pokojem”.