Ogłoszenia Duszpasterskie: IV niedziela zwykła – 30 stycznia 2022r.

  1. Kalendarz liturgiczny. W poniedziałek – wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana; w środę – święto Ofiarowania Pańskiego; w sobotę – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy.
  2. W środę Msze św. o 7.00 i 18.00.
  3. Dziękujemy mieszkańcom bloku przy ul. Bochenka 25 kl. I i II za pomoc w sprzątaniu kościoła. W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu naszej świątyni prosimy mieszkańców bloku Bochenka 25 klatka III i IV. Sprzątanie będzie w sobotę od godz. 7.40.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 30 do 7.00 i od 16.00 do 18.00. Msze Święte o godz. 7.00, 16.30 i 18.00.
  5. W sobotę (5 lutego), z racji pierwszej soboty miesiąca, kapłani będą od godziny 9.00 odwiedzać chorych, przynosząc im Pana Jezusa w Komunii Świętej. Proszę zapisywać ich na listę, która jest w zakrystii.
  6. Wszystkim należącym do naszej Rodziny Parafialnej, a szczególnie tym, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu, życzymy: „Niech Was Bóg błogosławi i strzeże, niech rozpromienia nad Wami swe Oblicze i niech Was obdarzy swą Łaską i Pokojem”.