20. niedziela zwykła – 17 sierpnia 2014 r.

 

  1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym: w środę – wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła; w czwartek – wspomnienie św. Piusa X, papieża; w piątekwspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej.
  2. Stanisław Dziwisz zwrócił się z prośbą do każdej wspólnoty parafialnej w Archidiecezji Krakowskiej, aby w niedzielę 17 sierpnia przeprowadzić w każdym kościele i kaplicy Archidiecezji zbiórkę do puszek z przeznaczeniem na pomoc dla poszkodowanych w kataklizmie mieszkańców dekanatów: Mszana Dolna, Dobczyce i Myślenice.
  3. Dziękujemy jednej pani z bloku Bochenka 10 za sprzątanie kościoła i ofiarę pieniężną na kwiaty. Do sprzątania naszej świątyni prosimy w tym tygodniu parafian z bloku Bochenka 14.
  4. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.