21. niedziela zwykła – 24 sierpnia 2014 r

 

  1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym: we wtorek – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej; w środę – wspomnienie św. Moniki; w czwartek – wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła; w piątekwspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  2. W niedzielę 7 września odbędzie się XXII Archidiecezjalna Pielgrzymka Rodzin do sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej. W naszej parafii organizowany jest wyjazd autokarem na tę pielgrzymkę. Prosimy o zapisywanie się na listę, która jest w zakrystii. Koszt 15 zł.
  3. Dziękujemy parafianom z bloku Bochenka 14 za sprzątanie kościoła i ofiarę pieniężną na kwiaty. Do sprzątania naszej świątyni prosimy w tym tygodniu parafian z bloku Bochenka 16.
  4. 20 sierpnia zmarł nasz parafian Adam Stanisław Pająk (l. 71). Wieczne odpoczywanie, racz mu dać, Panie.
  5. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.