3. Niedziela Wielkanocna – 19 kwietnia 2015 r.

  1. Dziś wolontariusze Domowego Hospicjum Maryi Królowej Apostołów z Kurdwanowa, które niesie pomoc chorym również w naszej Parafii, będą zbierać datki do puszek na dalszą działalność. Hospicjum od dziewięciu lat niesie bezinteresowną pomoc przewlekle chorym oraz chorym nowotworowo, którym zapewnia pełną opiekę medyczną, pomoc socjalną, pomoc wolontariuszy i sprzęt niezbędny w opiece. Jest to możliwe tylko dzięki hojności i wrażliwości ludzkich serc. Bóg zapłać za wszelkie ofiary pieniężne składane na ten cel.
  2. W tym tygodniu będą spotkania formacyjne dla kandydatów do bierzmowania z I klasy gimnazjum. Grupa I będzie mieć katechezę w poniedziałek (20 kwietnia) o godz. 19.30, a  grupa II w piątek (24 kwietnia) o 19.00 w sali domu parafialnego.
  3. Kandydaci do bierzmowania z III klasy gimnazjum mają spotkania w tym tygodniu w następującym porządku: grupa I – we wtorek (21 kwietnia) o godz. 20.00; grupa II – w środę (22 kwietnia) o 20.00; grupa III – w czwartek (23 kwietnia) o 19.00.
  4. W sobotę 25 kwietnia o 19.00 w auli Jana Pawła II kolejny seans filmowy z cyklu „Klasyka filmu religijnego”. Wstęp wolny.
  5. Podziemny Salon Artystyczno-Literacko-Muzyczny zaprasza na spotkanie z profesorem Krzysztofem Koelerem, poetą, literaturoznawcą, byłym dyrektorem TVP Kultura, które będzie najbliższą niedzielę o 19.00 w auli Jana Pawła II.
  6. Dziękujemy parafianom z bloku Podedworze 10 (kl. A) za sprzątanie naszej świątyni i ofiarę pieniężną na kwiaty do kościoła. W tym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców bloku Podedworze 10 (kl. B).
  7. Przypominamy, że w środy od 17.30 do 19.00 w sali domu parafialnego otwarty jest punkt informacyjny dla tych, którzy chcą wyjść z nałogu alkoholizmu.
  8. W tym tygodniu odeszli do wieczności nasi parafianie: Wiesław Raginis (l. 84), Aleksandra Michalik (l. 72). Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie.
  9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.