15. niedziela zwykła – 15 lipca 2018

 

  1. Kalendarz liturgiczny na najbliższy tydzień. W poniedziałek – wspomnienie NMP z Góry Karmel (Matki Bożej Szkaplerznej).
  2. Dziękujemy parafianom z bloku Włoska 19 za sprzątanie naszej świątyni i ofiarę na kwiaty. Do sprzątania kościoła prosimy mieszkańców bloku Podedworze 2. Sprzątanie rozpoczyna się ok. godz. 8.00 w sobotę.
  3. Zapraszamy do udziału w 38. Krakowskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się tradycyjnie od 6 do 11 sierpnia. Do naszej parafialnej grupy 22′ można zapisać się w zakrystii lub kancelarii parafialnej w ciągu tygodnia w godzinach jej otwarcia. Koszt udziału w pielgrzymce wynosi 60 zł.
  4. Dziś Ewa Korbut, animatorka oazowa z naszej parafii, opowiada o działalności Diakonii Misyjnej Ruchu Światło-Życie. Po każdej Mszy młodzież oazowa będzie kwestować na rzecz wyjazdu misyjnego Ewy do Kenii.
  5. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.